صفحه 1 از 2 12
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 53

موضوع: نیاز به داشتن رابطه

7232
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19343
    تشکـر
    13
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نیاز به داشتن رابطه

با سلام
    من پسری هستم ۲۴ ساله که چند وقتی هست به یه سری فشارهای روحی شدید و همچنین جسمی دچار شدم.
    واقعیت امر من تا حالا با هیچ دختری هیچ گونه رابطه ای اعم از دوستی و... نداشتم و ندارم ولی چند وقتیه که ذهنم و فکرم و جسمم بد جور درگیره و احساس نیاز شدید میکنم هم از نظر جسمی و هم روحی. در ضمن سر کار هم میرم و اینجور نیست که از بیکاری این فکرا تو سرم باشه.
    یکی از دوستانم که اونم وضعیتی مشابه من داره به من پیشنهاد ازدواج موقت رو داد. البته این رو هم بگم که من هنوز شرایط ازدواج دایم رو به هیچ وجه ندارم حداقل تا چند سال اینده چون هنوز خدمت هم نرفتم و اینکه کاری هم که الان مشغولم موقته و کاری نیست که بشه آینده رو باهاش ساخت و برنامه‌ریزی کرد..
    خب الان شرایط صیغه و ازدواج موقت خیلی ساده تر از ازدواج دایم هست و شرع و اخلاق هم با این مساله مشکلی نداره....
    دوستم میگفت الان صیغه های یک ساعتی هست که با مبلغ مهریه کم میشه انجام داد و حداقل نیاز جنسی رو که بد جور اذیتم میکنه برطرف کرد. منتها من یه مقدار از این قضیه ترس دارم به چند دلیل اول اینکه من تا حالا از این روابط نداشتم و نمیدونم چی به چیه؟! دوم اینکه من شنیدم تو این دخترا و زنهای صیغه ای موارد مشکوک به ایدز یا بیماری های دیگه زیاد هست... واقعیت مسئله مورد دوم رو بیشتر ترس دارم ازش چون میگن اگه از وسایل پیشگیری از انتقال بیماری که کاندوم هست استفاده بشه تازه اونم به طور کاملا صحیح و با احتیاط خطر انتقال بیماری و همچنین حاملگی زن رو کم میکنه ولی صد درصد نیست.
    حالا از شما مشاورین عزیز و فهیم تقاضا دارم یک راهنمایی کامل و جامع در این باره به من بفرمایید. ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    تشکر شده 249 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : فشار روحی و جسمی

ببين دوست عزيز
    شما دو راه دارى..يا تحمل كنى تا وقت ازدواج و يا اينكه يجورى با خانوادت مطرح كنى تا برات دختر مناسبى رو نسبت به شرايطت پيدا كنن و بتونى نيازهاتو از راه ازدواج رفع كنى..
    بدون ازدواج موقت و صيغه ريسكيه، يا بايد طرفو يجورايى بشناسى و يا بدونى از نظر سلامت اكيه

3. کاربران زیر از sooshiyant بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19343
    تشکـر
    13
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sooshiyant نمایش پست ها
    ببين دوست عزيز
    شما دو راه دارى..يا تحمل كنى تا وقت ازدواج و يا اينكه يجورى با خانوادت مطرح كنى تا برات دختر مناسبى رو نسبت به شرايطت پيدا كنن و بتونى نيازهاتو از راه ازدواج رفع كنى..
    بدون ازدواج موقت و صيغه ريسكيه، يا بايد طرفو يجورايى بشناسى و يا بدونى از نظر سلامت اكيه
    فکر نمیکنم بشه از سلامت طرف اطمینان پیدا کرد چون صیغه های ساعتی معمولا با افراد زیادی ارتباط داشتن.
    ولی آیا شنیده های من راجع به استفاده از وسایلی مثل کاندوم درسته؟ یعنی اگر کاندوم هم استفاده بشه همچنان خطر وجود داره؟
    یا اصلا جایی هست که از سلامت این افراد بشه آگاهی پیدا کرد؟

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

اصلا صیغه ی ساعتی واقعا درسته ?!?!?!?!

صیغه ی موقت هم باید عده نگه داشته بشه ، پس زنی که هرساعت صیغه میشه عده اش کجا بود ?!?!

یا فقط واسه اینکه حلالش کنن اسمشو الکی الکی گذاشتن صیغه ?!?!?!!!!

جریان چیه واقعا ?!?!!!

روی صحبتم با استارتر نیست واسم سوال شد فقط هرکس جوابشو میدونه بگه لطفا .

6. 6 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

استارتر محترم صیغه کردن پاک کردن صورت مسئلس .

هر کسی تو این سن نیاز شدید روحی و جنسی داره ، حتی خیلی بیشتر از شما ، ولی قرار نیست تا احساس نیاز کردیم بریم صیغه کنیم .

شما به الانت فکر نکن بعدها که ازدواج کردی به خانمت میگی من قبلا صیغه کردم ?!?! چون هیچ زنی دوست نداره همسرش با کسای دیگه خوابیده باشه .

یا حتی خوده شما دوست داری خانمت بعدها بهت بگه صیغه ی چند نفر یا حتی یه نفر بوده ?!?! ( البته دختر نمیتونه صیغه شه ولی جدیدا ادا درمیارن میگن فلان مرجع تقلید این اجازه رو داده )

درسته از نظر شرعی حلاله ولی اخلاقی چی ؟!

صیغه مال پسر 25 ساله نیست که احساس نیاز کرد بره صیغه کنه این حسو که همه دارن .

ضمن اینکه شما به یکبار صیغه رضایت نمیدید و خوشتون میادو دیگه نمیتونید ازش دور بشید ، بیماریها هم شاید درامان نباشید ازش .

به علاوه اینکه بعدها اون لذتی که باید از همسرتون نمیبرید چون مدلای مختلف رو به چشم دیدید و امتحان کردید دیگه همسرت واست جذابیتی نداره و مشکلات بعدیش بوجود میاد .

8. 6 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من نمیخام قضاوتتون کنم ولی چرا ساده ترین راهو میخاین انتخاب کنید؟ چرا یه فکری نمی کنید که بتونید خودتونو کنترل کنید؟ راهش زیاده حتما خودتون میدونید ولی صیغه یه ریسک دیگم که داره باعث میشه یه رابطه نصفه نیمه داشته باشید با ادمای ساعتی. اینطوری لطمه نمیخورید؟ درسته ما دخترا حساسیم ولی شما پسرام احساس دارید چطوری میخاین خودتونو راضی کنید هر بار با یه نفر باشید بعدشم رابطتون فقط جنبه جسمی داشته باشه؟ فکرای ما یه روزی میشه حرفامون بعدش میشه کارامون بعدش میشه اعتقاداتمون. به این فکر کنیدکه اگه ادمی باشید که رابطه های فیزیکی ساعتی با ادمای غریبه رو تجربه کنه بعدش سر اعتقادات و طرز فکر و نگاهش به بقیه چی میاد. بهاین فکر کنید که بعد از این کار چه ادمی میشید.
    بعدشم میگن از هر دست بدی از همون دست میگیری. شما خودت حاضری خانومت از یه راه شرعی نیاز جنسیشو رفع کرده باشه؟ اصلا بعد از اینکه این رابطه های ساعتیو تجربه کردید می تونید یه رابطه بکر و صد در صد با خانومتون داشته باشید؟ می تونید یه دوست داشتن پاک به یه دختر پاک بدید؟
    نیاز جنسیو همه دارند. رابطه اسون ترین راه کنترلشه. اما اینم بدونید که وقتی تجربش کنید مثل اعتیاد تایمیک میشه شما مجبورید چند بار تو ماه نیازتونو رفع کنید. چرا به جاش ورزش نمی کنید؟ هم روحیتون قوی میشه هم جسمتون. هم ذهنتون اروم تر میشه نیازتونم کمتر خودشو نشون میده.
    شما مختارید هر کاری بکنید ولی این که چه بلایی سر خودتون میارید دست خودتونه.
    در مورد بیماریم احتمالش کمه چون بیمار ایدزی تو ایران زیاد نیست. اگه سراغ ادمای مطمئن برید زیاد جای نگرانی نیست.
    ویرایش توسط ملکه شیشه ای : 06-28-2016 در ساعت 06:36 PM

10. 7 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19343
    تشکـر
    13
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از خانومای love و ملکه بابت پاسختون
    خانم love شما کلا این قضیه رو نفی میکنی و دلایل خودتونم دارید ولی به نظر شما من چطور این احساسم رو باید کنترل کنم؟ تا کی پا روی دلم و خواسته هام بگذارم؟ ! تا کی بگم حالا بعدا ازدواج میکنم درست میشه؟! ضمنا ازدواج دایم مثل موقت آسون نیست و مسئولیت شدیدی داره در ضمن من دوست ندارم که برم با دختری رابطه ی دوستی برقرار کنم و به هزار دروغ و کلک اونو مجبور کنم به خواسته های من تن بده چون بالاخره وجدان دارم...
    خانم ملکه درسته که فعالیت و ورزش باعث میشه کمتربه این مسئله غکر بشه ولی باز هم نمیشه کامل جلوشو گرفت من امتحان کردم که میگم البته الان متاسفانه ورزش نمیکنم به خاطر ساعت کاریم...

12. کاربران زیر از Mehr 89 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

درسته این قضیه هیچ وقت حذف نمیشه چون طبیعت ادمه. به هر حال یا باید بهش جواب بدید یا کنترلش کنید. هیچ راهی نیست که این نیازتونو کامل از بین ببره. حتی همون رابطه ام تا یه مدت ارومتون میکنه ولی از یه طرفم شمارو بیشتر مشتاق میکنه و تایمیک میشه. واسه کسی که مجرده همیشه شریک جنسیش کنارش نیست همین قضیه یه مشکل میشه.
    من ورزشو پیشنهاد کردم چون خیلی اعتقاد دارم که هر انرژی درونی رو میتونه کم کنه بعدشم هم از نظر روحی هم از نظر جسمی قوی تر میشید تا جلو هر کششی راحت تر دووم بیارید.
    اگه بتونید دوروز یه بار 2 ساعت وقتونو خالی کنید برای ورزش مطمئنا فشاری که روتونه کمتر میشه.
    نهایتش انتخاب با خودتونه. از نظر مریضیم به نظر من زیاد جای نگرانی نیست. شاید چون براتون تازگی داره دارید وسواسی رفتار میکنید. اون خانومایی که صیغه میشند عملا روسپی نیستند که با هر کسی رابطه داشته باشند پس احتمال اینکه با ادمای الوده رابطه گرفته باشند کمتره.
    به هر حال چه رابطه رو انتخاب کنید چه بخواین کنترلش کنید همیشه این فشار روتون هست و باید همیشه با خودتون داشته باشیدش. کلا راه خلاصی نداره. به خاطر همین بهتره یه راهیو انتخاب کنید که کمتر بهتون لطمه بزنه
    ویرایش توسط ملکه شیشه ای : 06-28-2016 در ساعت 08:14 PM

14. 3 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

صیغه ساعتی!! یعنی صیغه میشه و یک و دو ماهی عده نگاه می داره!! بعد صیغه یکی دیگه میشه!!

در باره مشکلت هم باید یک اراده کنی !! بگی اقا من شرایط اش ندارم ازدواج کنم اهل گناه هم نیستم و صیغه هم (خداوکیلی ساعتی دیگه چیه!لاقل 1 و 2 سالی حداقل 6 ماهی !) به خاطر بعضی مشکلات اش نمی خواهم!!

اراده ات قوی باشه همه چی حل میشه و فقط چند روز اول باید تلاش کنی!!( به این مسایل فکر نکنی و عوامل تحریک زا اگر می بینی نبینی و...) غذا هم سردی بخور!! حالا بخواهی می تونید با یک روان پزشکی و پزشک تغذیه و.... صحبت کنی تابگن چیکتار کنی!!

16. 3 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19343
    تشکـر
    13
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

خانم ملکه حرفاتون کاملا متینه و درسته. ولی بر فرض اگر من راه دوم رو انتخاب کنم و زن صیغه ای پیدا بشه من باید به این گفته اش که سالمه اعتماد کنم؟ چون در کشور ما هم جایی نیست که مختص ازدواج های موقت باشه و نظارت باشه روش بالاخره این نوع ازدواج هم نوعی زنای شرعیه که فقط زن و مرد قبلش جمله ای رو میخونند... گذشته از اون بحث عده و....
    آقای امید باور کن منم این چیزایی که شما میگی رو امتحان کردم ولی متاسفانه همش واسم موقتی بوده... ولی حرفات رو در کل قبول دارم و ممنونم

18. کاربران زیر از Mehr 89 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

من اطلاعی ندارم زیاد. بچه هارو دعوت میکنم هر کی چیزی میدونه بهتون بگه

20. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

اگر میخوایی با صیغه ی دو ساعته نیازتو برطرف کنی به نظر من لازم نیس زحمت بکشی برو از گوشه خیابون یکیو پیدا کن و تا میتونی فساد انجام بده چون هیچ فرقی باهم ندارن فقط فرقش اینه که یه خطبه بینتون خونده میشه هدف هردو یکی هست بعد به شما پیشنهاد میدم برید قشنگ شرایط رو بخونید نه این که به این راحتی بیایید حرف از صیغه یه ساعته که با فحشا فرقی نداره صحبت کنید.شما الان سعی کنید خودتون رو پاک نگه دارید تا شرایط ازدواج براتون فراهم شه واز عواملی که شما رو گمراه میکنه دوری کنید.

22. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

البته من انکار نمیکنم شرایط ازدواج جوان ها سخت شده اما این دلیل براین نیس که با توجیه این که این کار اشکال نداره صیغه ی الکی به اسم دین کنیم .واقعا تاسف داره که شرایط ازدواج اینقدر سخت شده که همه به صیغه و ازدواج موقت فکر میکنن امیدوارم عاملاش تقاص پس بدن.
    ویرایش توسط saba95 : 06-29-2016 در ساعت 02:53 PM

23. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

بچه ها لطفا بیاید کسیو قضاوت نکنیم. نظر شخصی هر کسی واسه خودش محترمه.
    اونی که مشاوره میده باید خوب و بدو توضیح بده تا خود طرف انتخاب کنه نه اینکه عصبانی بشه یا نظر شخصیشو بگه.

25. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,487 بار در 1,290 پست
    میزان امتیاز
    12

من خیلیا رو میشناسم با داشتن یه کار موقت ازدواج کردن حتی با وجود اینکه خونه نداشتن و سربازی نرفتن ولی قرار نیست که الان شما عروسی بگیرید میتونید عقد کنید بعد مراسم عروسی بگیرید. من دوسته خودمو مثال میزنم که ایشون براشون خاستکاری اومد که نه خونه داشت نه هیچی حتی کار هم نداشت ولی باهم عقد کردن و دوستم گفت میخام تو این مدت باهم کار کنیم هم من میرم.جهیزیه خودمو تو این مدت تهیه میکنم هم اون سربازیشو میره و یه کار مناسب پیدا میکنه بعد که خونمون مهیا شد عروسی میگیریم تقریبا اون سه سالم تموم شده قراره تازگی عروسی بگیرن جالبه اون پسره هم موقعی که اومد خاستگاری دوستم همسن شما بود.
    من فکر میکنم هر چقدر اینکارو به تعویق بندازید دیرتر هم صاحب خانواده.و.زندگی میشید . مشکل شما اینه که با افراد خیلی ناسالمی دوست هسید که دارن در حقتون دشمنی میکنن بهتره رابطه دوستیتونو.با اون ها قطع کنید
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

26. 3 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29045
    تشکـر
    29
    تشکر شده 53 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز ، ببینید صیغه یک ساعتی و ... در کتب معتبر شیعه آمده و مشکلی نداره از لحاظ شرعی در مذهب شیعه (
    نمیدونم چرا دوستان خودشون رو اذیت میکنند وقتی چیزیکه در کتبتون آمده چرا تلاش دارید اینکار را اشتباه بدانید اگه اشتباه میدانید چرا شیعه هستین ؟!
    من نوعی اعتقاد به صیغه ندارم چون کلا مذاهب ساختگی رو قبول ندارم سعی میکنم آن چیزیکه درست هست رو انتخاب کنم
    دوست عزیز اگه شما اعتقاد دارید صیغه از لحاظ شرعی ثواب دارد میتوانید از مراکز استفاده کنید که هر دو طرفین رو مجبور میکنند به تهیه کارت سلامت )
    اگه نظر من رو میخوای خودت رو درگیر صیغه نکن چون فشار روحی بدتری بهت وارد میشه که حتی در آینده توانایی ازدواج رو نمیتونی پیدا کنی خودت نمیخوای اینجوری باشی ولی با اولین صیغه اون فشار بیشتر میشه ، تنوع و ... چون من دوستی دارم الان 40 سال سن داره
    اولین ارتباط رو با صیغه شروع کرد شد واسش تنوع هر هفته تا الان ازدواج نکرده حق داشتن فرزند رو هم خودش گرفته و خیلی مسائل دیگه
    برای رفع نیاز جنسی صیغه بدترین روش هست چون داری خودتو گول میزنی که کار درست رو انجام میدی ،

28. 6 کاربران زیر از Hoooman بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehr 89 نمایش پست ها
    ممنون از خانومای love و ملکه بابت پاسختون
    خانم love شما کلا این قضیه رو نفی میکنی و دلایل خودتونم دارید ولی به نظر شما من چطور این احساسم رو باید کنترل کنم؟ تا کی پا روی دلم و خواسته هام بگذارم؟ ! تا کی بگم حالا بعدا ازدواج میکنم درست میشه؟! ضمنا ازدواج دایم مثل موقت آسون نیست و مسئولیت شدیدی داره در ضمن من دوست ندارم که برم با دختری رابطه ی دوستی برقرار کنم و به هزار دروغ و کلک اونو مجبور کنم به خواسته های من تن بده چون بالاخره وجدان دارم...

دوست عزیز بنده صیغه رو نفی نکردم .

فقط گفتم خانمی که هرروز با یکی صیغه میشه این چجور عده شو نگه میداره ?!?! ( سوال واسم پیش اومد فقط )

اینکه صیغه وجود داره تو دین ما درست ولی برای کیا ?!

برای یه پسر 25 ساله که میتونه بره زن بگیره ?!?!

برای یه مرد 50 ساله که سر هوا و هوس بره یه دختر 20 ساله رو صیغه کنه ?!?!

اسلام شرط گذاشته واسه صیغه و شامل همه نمیشه ، پس خودمونو گول نزنیم تا یکم بهمون فشار اومد بگیم صیغه حلاله پس بریم صیغه کنیم .

هرکسی بگه شرایط ازدواج رو ندارم مثلا کارم ثابت نیست ، خونه ندارم ، ماشین ندارم ، بهونه های الکیه ، چون خیلیا با همین شرایط حتی بدتر از این شرایط ازدواج کردن و بعد چند سال بهترین زندگیو ساختن درکنار همسرشون .

نه اینکه میگن خب شرایط نداریم پس صیغه کنیم فعلا ...

من ضررایی که صیغه میتونه برای زندگیه آیندتون داشته باشه رو تو پست اولم گفتم ، پست قبلیم هم تجربه ی کسی که صیغه کرده .

در کل امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیرید .

30. 3 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16868
    تشکـر
    1,100
    تشکر شده 545 بار در 260 پست
    میزان امتیاز
    9

راستش وضعیتی که داری کاملا قابل درکه. تو این مملکت خیلی ها با مشکل تو مواجه هستند.
    نکته تلخ اما اینه که راه حل مشخصی براش وجود نداره. یعنی اگه وارد قضیه صیغه کردن و ارضای
    میل خودت از این طریق بشی فقط اوضاع رو پیچیده تر کردی، این دفعه نوع دیگه ای از دغدغه ها
    ذهنتو مشغول می کنن. حتی اگه بری ازدواج رسمی هم بکنی مطمئن باش بازم نگرانی هایی
    همیشه همراهت هست. ما ایرانی ها هیچ وقت نتونستیم ارتباط درست و استانداردی با رابطه
    جنسی برقرار کنیم.
    بهترین راه اینه که خیلی بهش فکر نکنی. بهش به چشم یه غریزه عادی مثل بقیه غرایز نگاه کنی
    نه یه مشکل بزرگ لاینحل

32. 2 کاربران زیر از Blue Way بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط Hoooman نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ، ببینید صیغه یک ساعتی و ... در کتب معتبر شیعه آمده و مشکلی نداره از لحاظ شرعی در مذهب شیعه (
    نمیدونم چرا دوستان خودشون رو اذیت میکنند وقتی چیزیکه در کتبتون آمده چرا تلاش دارید اینکار را اشتباه بدانید اگه اشتباه میدانید چرا شیعه هستین ؟!
    من نوعی اعتقاد به صیغه ندارم چون کلا مذاهب ساختگی رو قبول ندارم سعی میکنم آن چیزیکه درست هست رو انتخاب کنم
    دوست عزیز اگه شما اعتقاد دارید صیغه از لحاظ شرعی ثواب دارد میتوانید از مراکز استفاده کنید که هر دو طرفین رو مجبور میکنند به تهیه کارت سلامت )
    اگه نظر من رو میخوای خودت رو درگیر صیغه نکن چون فشار روحی بدتری بهت وارد میشه که حتی در آینده توانایی ازدواج رو نمیتونی پیدا کنی خودت نمیخوای اینجوری باشی ولی با اولین صیغه اون فشار بیشتر میشه ، تنوع و ... چون من دوستی دارم الان 40 سال سن داره
    اولین ارتباط رو با صیغه شروع کرد شد واسش تنوع هر هفته تا الان ازدواج نکرده حق داشتن فرزند رو هم خودش گرفته و خیلی مسائل دیگه
    برای رفع نیاز جنسی صیغه بدترین روش هست چون داری خودتو گول میزنی که کار درست رو انجام میدی ،
    جناب شما که میگین اسلام صیغه رو درهر شرایطی درست میدونه (که البته برای صیغه کردن شرایطی وجود داره) پس باید هر شخصی که اینکارو میکنه اگر بخواهد به خاستگاری دختری بره نباید دروغ بگه و باید حقیقتو در هر شرایطی بگه که مسلما هیچ دختری حاظر نیست با همچین شخصی ازدواج کنه مگر اینکه خودش همچین تجربه ای داشته باشه. پس جناب وقتی دارید به ایشون میگین صیغه کردن اشکالی نداره اینم بگید که صداقتم باید داشته باشی وگرنه نمیشه آدم مسلمون باشه ولی هر قستمی از احکام که به نفعش بودو انجام بده و تفسیر به رای کنه و اون قستمش که خوشش نیومده انجام نده .
    امضای ایشان

34. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

چرا دعوا دارید با هم؟

36. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29045
    تشکـر
    29
    تشکر شده 53 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    جناب شما که میگین اسلام صیغه رو درهر شرایطی درست میدونه (که البته برای صیغه کردن شرایطی وجود داره) پس باید هر شخصی که اینکارو میکنه اگر بخواهد به خاستگاری دختری بره نباید دروغ بگه و باید حقیقتو در هر شرایطی بگه که مسلما هیچ دختری حاظر نیست با همچین شخصی ازدواج کنه مگر اینکه خودش همچین تجربه ای داشته باشه. پس جناب وقتی دارید به ایشون میگین صیغه کردن اشکالی نداره اینم بگید که صداقتم باید داشته باشی وگرنه نمیشه آدم مسلمون باشه ولی هر قستمی از احکام که به نفعش بودو انجام بده و تفسیر به رای کنه و اون قستمش که خوشش نیومده انجام نده .
    دوست عزیز Mehr 98 اگه صیغه رو انجام دادید به همسر آینده که قصد ازدواج دائم دارید بگید صیغه کردین اگه نگین عذاب الهی گريبانگير شما خواهد بود

37. 3 کاربران زیر از Hoooman بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    چرا دعوا دارید با هم؟
    عزیزم من با کسی دعوا ندارم ، میخوام همه عواقب این موضوع برای شخصی که میخواد در چنین مسیر اشتباهی قدم بزاره مشخص بشه چون صیغه رو با همون شخصی که قراره باهاش ازدواج کنه انجام میدن ولی چون شرایط مالیش هنوز مهیا نیست اول صیغه یا عقد میکنه بعد که مهیا شد با همون خانم که صیغش کرده ازدواج میکنه، متاسفانه افراد قبل از اینکه شرایطو بدونن و رو این موضوع اطلاع داشته باشن اینکارو میکنن و روی اسلام واقعی مطالعه ای ندارن .
    امضای ایشان

39. 3 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

خیال خانما راحت، آقایون نه صیغه میکنن و نه ازدواج دائم و نه پی روابط دیگه میرن.

شما خانما با خیال راحت درستونو بخونید و شاغل بشید بلکه بتونید مرد زندگی مناسبی باشید

41. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    تشکر شده 1,427 بار در 770 پست
    میزان امتیاز
    10

ببینید اینجا هیچکی نمیتونه کمکتون کنه
    با کمک خدا خودتون حالتون رو بهتر کنید
    بهترین و عاقلانه ترین تصمیم رو برای زندگیتون بگیرید
    خودتون حال خودتون رو میفهمید
    اینایی که ادعا دارن حالتون رو میفهمن(بعضی هاشون)فقط ادعا دارن
    یادتون باشه اول خدا..........بعد خودتون
    موفق باشید

42. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط من خاص نمایش پست ها
    ببینید اینجا هیچکی نمیتونه کمکتون کنه
    با کمک خدا خودتون حالتون رو بهتر کنید
    بهترین و عاقلانه ترین تصمیم رو برای زندگیتون بگیرید
    خودتون حال خودتون رو میفهمید
    اینایی که ادعا دارن حالتون رو میفهمن(بعضی هاشون)فقط ادعا دارن
    یادتون باشه اول خدا..........بعد خودتون
    موفق باشید
    عزیزم شما با این حرفت نظرات همه ی دوستانو زیر سوال بردی دوستان که میان به همدیگه کمک و راهنمایی میکنن دارن لطف میکنن وقت میزارن فکر میزارن تجربه هاشونو بیان میکنن با این حرفت حس کمک و همدلی و همدردی رو در همه از بین میبری . ما انسان ها هممون تو زندگی به همفکری هم نیاز داریم . بعدش نظرات متفاوته ولی اون شخص خودش در نهایت تصمیم میگیره چکار کنه،
    امضای ایشان

43. 2 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    میزان امتیاز
    10

عزیزم شما با این حرفت نظرات همه ی دوستانو زیر سوال بردی دوستان که میان به همدیگه کمک و راهنمایی میکنن دارن لطف میکنن وقت میزارن فکر میزارن تجربه هاشونو بیان میکنن با این حرفت حس کمک و همدلی و همدردی رو در همه از بین میبری . ما انسان ها هممون تو زندگی به همفکری هم نیاز داریم . بعدش نظرات متفاوته ولی اون شخص خودش در نهایت تصمیم میگیره چکار کنه،
    الی جان برای نظرت خیلی ارزش قایلم
    الان توحالت گریه دارم برات مینویسم پس خوب گوش کن...منم نظر و تجربه ی خودم رو گفتم
    اگه میخوای متوجه منظورم بشی بهتره تاپیک بهم زدن نامزدی رو بخونی که من هم مثل ایشون خواستم از بقیه مشاوره بگیرم و عاقبت...
    خودت برو بخون که متوجه بشی
    اگه نظرم نظرات بقیه رو نقض کرد ببخشید اما من حقیقت رو گفتم

45. کاربران زیر از مرسانا 19 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18720
    تشکـر
    117
    تشکر شده 142 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    9

شما دوست عزیز مجرد
    اگه برات امکانش هست ازدواج کن .
    اگه نیست برای کنترل غریزه جنسی روزه بگیر

47. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27671
    تشکـر
    995
    تشکر شده 634 بار در 431 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام داداش
    امیدوارم حالت خوب باشه
    پس آزمایش رو گذاشتن برا چی ؟
    قبل از اینکه زن مورد نظر رو صیغه کنی برو اول یه ازمایش عدم ایدز و اینا ازش بگیر و راحت صیغش کن
    بهترین راه برای تو در این زمان صیغه کردنه
    صیغه مگه گناهه ؟
    جوون مردم بهش فشار اومده میخاد از راه حلال اقدام کنه دیگه اینقدره بهش گیر ندید
    موفق باشی

48. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    میزان امتیاز
    10

واقعیت اینه که کسایی که روحیات طرف رو نمیدونن و نمیتونن مشاوره بدن نباید مشاوره بدن
    ای من قصد ندارم نظر کسی رو زیر سوال ببرم ولی یه وقتایی کسی میاد اینجا مشاوره بگیره
    با برخوردهایی مواجه میشه که...حالا بیخیال
    اما این رو بدون عزیزم من همه رو نگفتم
    کسی که میتونه یه مشاوره ی درست و حسابی به کسی بده مرحبابهش
    ولی بهتره ایشون بدونن مشاوره همه ی راهی نیست که باید برن
    باید مطمعن باشن از کسی که بهشون مشاوره دارن...بشناسشون...
    باید مطمعن باشن طرف مقابل بلده مشاوره بده
    چون در غیر اینصورت بزرگترین اشتباه زندگیشون رو ممکنه انجام داده باشن

49. کاربران زیر از مرسانا 19 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    خیال خانما راحت، آقایون نه صیغه میکنن و نه ازدواج دائم و نه پی روابط دیگه میرن.

شما خانما با خیال راحت درستونو بخونید و شاغل بشید بلکه بتونید مرد زندگی مناسبی باشید
    این یه نوع تهدیده؟؟؟؟درسته؟؟؟؟یعنی آقایون هم صیغه میکنند و هم ازدواج میکنند و هم پی روابط دیگه میرن
    با این حساب آقایون بیش فعال تشریف دارن
    ویرایش توسط مرسانا 19 : 06-29-2016 در ساعت 07:38 PM

51. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    10

میخوای صیغه کنی بفرما راه باز اما وقتیم میخوای ازدواج کنی برو با یه دختری ازدواج کن که اونم قبلا صیغه ی یکی دیگه شده باشه
    آقای محترم فکر میکنی مسائل جنسی و روجی فقط برای شما پسراست و دخترا هیچ نیازی ندارند و بهش فکر نمیکنند
    شمایی که نه میخوای ازدواج کنی و همش میگی شرایط ندارم حالا انگار هرکی ازدواج میکنه شرایطش اوکازیونه که شما دومیش باشی والا
    صیغه ام میخوای بکنی بعدش برو با یه دختری که مثل خودت نمیتونسته خودشو کنترل کنه توی دوران مجردی و کلاه شرعی میخواسته سرخودش بذاره ازدواج کن نه اینکه بری دنبال دختر آفتاب مهتاب ندیده بگردی
    اینجا اومدی که منتظر تایید باشی که هیچ وقت نمیگیری و فکر نمیکنم نظرات کسی روی شما تاثیر داشته باشه و بلاخره کار خودتو میکنی چون همش داری توجیه میکنی خودتو
    ویرایش توسط miss eli vrn : 06-29-2016 در ساعت 07:51 PM
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

52. 3 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

53. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

این یه نوع تهدیده؟؟؟؟درسته؟؟؟؟یعنی آقایون هم صیغه میکنند و هم ازدواج میکنند و هم پی روابط دیگه میرن
    با این حساب آقایون بیش فعال تشریف دارن
    نه تهدید نیست در واقع نوعی اعتراضه.

چون در موقع مناسب ازدواج آقایون، خانما اعلام میکنن که میخوان درس بخونن.

موقعی هم که یکی میخواد صیغه کنه تا نیازشو رفع کنه، همه مخالفت میکنن.

روابط دیگه هم که چیزی جز بدبختی نیست.

خوب نباید اینجوری باشه، همه اینا اشتباهه.

مورد اول اشتباه خانماست.

مورد دوم اشتباه آقایونه.

مورد سوم هم اشتباه آقایونه و هم اشتباه خانماست.
    ویرایش توسط Experience : 06-30-2016 در ساعت 01:38 AM

54. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

55. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    نه تهدید نیست در واقع نوعی اعتراضه.

چون در موقع مناسب ازدواج آقایون، خانما اعلام میکنن که میخوان درس بخونن.

موقعی هم که یکی میخواد صیغه کنه تا نیازشو رفع کنه، همه مخالفت میکنن.

روابط دیگه هم که چیزی جز بدبختی نیست.

خوب نباید اینجوری باشه، همه اینا اشتباهه.

مورد اول اشتباه خانماست.

مورد دوم اشتباه آقایونه.

مورد سوم هم اشتباه آقایونه و هم اشتباه خانماست.
    درسته ولی مشکل یک طرفه نیست و خانم ها هم در این مورد حق اعتراض دارن
    شما چرا وقتی خواستگاری میکنید که خانم ها درس میخونند؟

56. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

درسته ولی مشکل یک طرفه نیست و خانم ها هم در این مورد حق اعتراض دارن
    شما چرا وقتی خواستگاری میکنید که خانم ها درس میخونند؟
    چون نیاز دارم(من نوعی رو میگم و منظورم آقایونه).

دخترا حق ندارن بگن چون ما درس میخونیم شما نیاز نداشته باشید.

تازه کسی هم نمیگه کلاً درس نخونن، فقط همینجور که درس میخونن خواستگارم بپذیرن.

با خونده شدن یه عقد، هر دو طرف با خیال راحت میرن پی اهدافشون.

عروسی رو هم وقتی میگیرن که اوضاعشون بهتر شده باشه.

دخترا همه راهها رو برا رفع نیازا میبندن و توقع دارن پسرا هیچ رابطه ای قبل ازدواج نداشته باشن و اعتماد به نفسشون کم نشه، این شدنی نیست.

واقعاً درس خوندن ارزش بدبخت کردن این همه پسرو داره؟

آخرشم دخترا با یه جنازه ازدواج میکنن، یعنی با یه مرده متحرک که سالها پیش خواستگار یکی دیگه بوده و الانم از سر ناچاری تن به ازدواج داده.
    بعدشم شروع میکنن به گفتن اینکه چرا شوهرم حسی به من نداره و نسبت به من بیتفاوت رفتار میکنه؟

هیچ میدونستید این نوع افسردگیها در بین جوونای به اصطلاح تحصیل کرده شایعتر هست؟
    اونایی که درس نخوندن خیلی راحت و به موقع ازدواج کردن و زندگی میکنن، چه آقایون و چه خانما.
    چرا تحصیل کرده ها نمیتونن پس؟
    ویرایش توسط Experience : 06-30-2016 در ساعت 05:30 AM

57. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26395
    تشکـر
    63
    تشکر شده 10 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

با خانم love و ملکه شیشه ای موافقم
    بهتره که ازدواج کنید
    چون بعد از ازدواج تازه مشکلات صیغه شدن شما شروع می شه

58. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29149
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط miss eli vrn نمایش پست ها
    میخوای صیغه کنی بفرما راه باز اما وقتیم میخوای ازدواج کنی برو با یه دختری ازدواج کن که اونم قبلا صیغه ی یکی دیگه شده باشه
    آقای محترم فکر میکنی مسائل جنسی و روجی فقط برای شما پسراست و دخترا هیچ نیازی ندارند و بهش فکر نمیکنند
    شمایی که نه میخوای ازدواج کنی و همش میگی شرایط ندارم حالا انگار هرکی ازدواج میکنه شرایطش اوکازیونه که شما دومیش باشی والا
    صیغه ام میخوای بکنی بعدش برو با یه دختری که مثل خودت نمیتونسته خودشو کنترل کنه توی دوران مجردی و کلاه شرعی میخواسته سرخودش بذاره ازدواج کن نه اینکه بری دنبال دختر آفتاب مهتاب ندیده بگردی
    اینجا اومدی که منتظر تایید باشی که هیچ وقت نمیگیری و فکر نمیکنم نظرات کسی روی شما تاثیر داشته باشه و بلاخره کار خودتو میکنی چون همش داری توجیه میکنی خودتو
    سلام
    ببخشید من پابرهنه وارد بحث شدم ولی مطمئنم که نه تنها شما بلکه 80 درصد جوانان چیزی از صیغه و شرایطش نمی دونن!
    قابل توجه شما و بقیه دوستان، یک دختر تنها با اجازه پدرش میتونه صیغه شخص خاصی بشه و خودسر حق این کار رو نداره و شرایط دیگشم میتونید از منابع معتبر تحقیق کنید و خواهشا نوع ذهنیت رایج رو به دین و شرع نسبت ندید.
    خیلی ممنون.

59. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط جوون بی ادعا نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من پابرهنه وارد بحث شدم ولی مطمئنم که نه تنها شما بلکه 80 درصد جوانان چیزی از صیغه و شرایطش نمی دونن!
    قابل توجه شما و بقیه دوستان، یک دختر تنها با اجازه پدرش میتونه صیغه شخص خاصی بشه و خودسر حق این کار رو نداره و شرایط دیگشم میتونید از منابع معتبر تحقیق کنید و خواهشا نوع ذهنیت رایج رو به دین و شرع نسبت ندید.
    خیلی ممنون.
    منظور ایشون اینه که پسری که دوست داره زنش دست نخورده باشه خودشم نباید دست دوم یا حتی دست هزارم باشه فهمیدید؟بله صیغه شرایط داره و صرفا برای براورده کردن نیاز جنسی نیست وگرنه با فساد فرقی نداره.الان همه برای براوردن این نیاز از صیغه استفاده میکنن.
    ویرایش توسط saba95 : 07-01-2016 در ساعت 12:02 AM

60. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

61. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19343
    تشکـر
    13
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

من نظرات دوستان رو خوندم ببنید الان ضیغه ی ساعتی هم باب شده و هست در ضمن اجازه پدر فقط در موردی هست که دختر باکره باشه وگرنه اذن پدر لازم نیست فرق ازدواج موقت مثلا یک ساعته با زنا اینه که در ازدواج موقت مهریه و مدت زمان ازدواج رو از قبل معلوم میکنید و با خوندن یک جمله توسط زن و یکی دو کلمه توسط مرد انجام میشه که حتی اگر نتونن عربی هم بخونن معنی فارسی رو هم دقیق بخونن مشکلی نداره در کل الان با این شرایط بد واسه ازدواج دایم معمولا کسی تن به ازدواج دایم نمیده چون با دردسر خیلی کمتر میتونه مثلا نیاز جنسیش رو کخ خیلی رو اعصابه برطرف کنه. منتها برای این کار هم باید از سلامت طرف مقابلت اطمینان داشته باشی...چون توی اینجور زنها بیمار زیاد هست. دوستانی که نظر دادن و مخالف این موضوع بودند تا حدودی دلایلشون درست بود ولی اینم در نظر داشته باشند حس شهوت حس سر کشی هست و تنها راهی که بهش بشه پاسخ داد که گناهی ام انجام نشه ازدواجه که شامل موقت و دایم میشه...

62. کاربران زیر از Mehr 89 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

63. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

شما تصمیمتونو گرفتید اخرش؟؟

64. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19343
    تشکـر
    13
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

من که تصمیم رو گرفتم ولی نمیگمش و دوست دارم اینجور بحثا و تبادل نطرا رو... شاید در آینده نظرم عوض شه کلا.

65. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19343
    تشکـر
    13
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

یه نکته ام راجع به یکی ازدوستان که حس شهوت و نیاز جنسی دخترا رو با پسرا مقایسه کرد بود بگم که خانوما معمولا وقتی که رابطه رو برقرار میکنند و پرده بکارتشون از بین میره این حس توشون اوج میگیره و شدید میشه و قبلش خیلی کمتره ولی پسران این طور نیستند و نیاز جنسی شون یکنواخته معمولا..

66. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

یه نکته ام راجع به یکی ازدوستان که حس شهوت و نیاز جنسی دخترا رو با پسرا مقایسه کرد بود بگم که خانوما معمولا وقتی که رابطه رو برقرار میکنند و پرده بکارتشون از بین میره این حس توشون اوج میگیره و شدید میشه و قبلش خیلی کمتره ولی پسران این طور نیستند و نیاز جنسی شون یکنواخته معمولا..
    لازم نیست شماجای دخترا نظر بدید که چجورین.فقط اگر میخواهید ازدواج کنید به شما و پسرای مثل شما میگم که این قضیه رو از همسر اینده با دروغ گفتن مخفی نکنید. خواهشا. چون خود من به شخصه نمیتونم پسرایی مثل شما رو به عنوان همسر بپذیرم .دروغ نگفتن حداقل کاریه که میتونید انجام بدید پس خواهشا راستشو بگید.البته اینم بگم که این مسئله برای خیلی دخترا اهمیت نداره شما با همین ادما میتونید ازدواج کنید.

67. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

68. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

چه ربطی داشت

69. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

70. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19343
    تشکـر
    13
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    چه ربطی داشت
    این رو درجواب کسانی گفتم که پسرا و دخترا رو از نظر نیاز جنسی مقایسه کذده بود
    جواب پست شما رو هم جداگانه دادم

71. کاربران زیر از Mehr 89 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

72. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19343
    تشکـر
    13
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    لازم نیست شماجای دخترا نظر بدید که چجورین.فقط اگر میخواهید ازدواج کنید به شما و پسرای مثل شما میگم که این قضیه رو از همسر اینده با دروغ گفتن مخفی نکنید. خواهشا. چون خود من به شخصه نمیتونم پسرایی مثل شما رو به عنوان همسر بپذیرم .دروغ نگفتن حداقل کاریه که میتونید انجام بدید پس خواهشا راستشو بگید.البته اینم بگم که این مسئله برای خیلی دخترا اهمیت نداره شما با همین ادما میتونید ازدواج کنید.
    خانوم صبا من جای دخترا نظر نمیدم و اینی که گفتم در مورد احساس نیاز خانوما درسته...
    در ضمن اگر شخصی از شما خواستگاری کنه که قبلا هم این روابط رو داشته ولی بهتون چیزی نگه (نمیگم دروغ بگه میگم اصلا راجع به ابن موضوع صحبت نکنه) شما از کجا میخوای بفهمی پسری که ازت خواستگاری کرده قبلا رابطه داشته یا نه؟!!!

73. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

خانوم صبا من جای دخترا نظر نمیدم و اینی که گفتم در مورد احساس نیاز خانوما درسته...
    در ضمن اگر شخصی از شما خواستگاری کنه که قبلا هم این روابط رو داشته ولی بهتون چیزی نگه (نمیگم دروغ بگه میگم اصلا راجع به ابن موضوع صحبت نکنه) شما از کجا میخوای بفهمی پسری که ازت خواستگاری کرده قبلا رابطه داشته یا نه؟!!!
    من خودم این سوالو ازشون حتما میپرسم و مبنا رو بر پایه ی صداقت طرفم میذارم به همین خاطر به شما گفتم راست گویی خداقل کاری هست که میتونید برای دخترایی امثال من انجام بدید. البته اینم بگم که شنیده ام روش های جدیدی برای تشخیص دست نخورده بودن مردها داره بوجود میاد.عدالت ینی اگر شما دوست دارید همسرتون فقط برای خودتون باشه خودتونم باید اولین و اخرین تجربه همسرتون باشید.

74. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19343
    تشکـر
    13
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    من خودم این سوالو ازشون حتما میپرسم و مبنا رو بر پایه ی صداقت طرفم میذارم به همین خاطر به شما گفتم راست گویی خداقل کاری هست که میتونید برای دخترایی امثال من انجام بدید. البته اینم بگم که شنیده ام روش های جدیدی برای تشخیص دست نخورده بودن مردها داره بوجود میاد.عدالت ینی اگر شما دوست دارید همسرتون فقط برای خودتون باشه خودتونم باید اولین و اخرین تجربه همسرتون باشید.
    ببخشید مگه مرد هم دست خورده و دست نخورده داره؟!
    اولین باره میشنوم اینو!!!
    اون دختران که اگه دست خورده بشن معلوم میشه نه مرد

75. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

ببخشید مگه مرد هم دست خورده و دست نخورده داره؟!
    اولین باره میشنوم اینو!!!
    اون دختران که اگه دست خورده بشن معلوم میشه نه مرد
    فک کردی دخترا فقط باید برا شما دست نخورده باشن و مردا هر غلطی میخوان بکنن معلومه که مردام دست خورده و دست نخورده دارن . مردای دست نخورده کسایی هستن که اولین تجربه همسرشون باشن و دست خورده ها با هزار تا دختر رابطه داشتن خودتون بشیند منطقی قضاوت کنید اگر میخوایید زنتون پاک باشه خودتونم باید پاک باشید .اگرم که نظرتون اینه که مردا خلاف کنن ولی یه زن پاک بخوان متاسفم که منطقی فکر نمیکنید.

76. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

حتما یه روزی میرسه که لازم بشه در موردش با خانومتون حرف بزنید.
    شاید ازتون بپرسه یا شاید بهتون شک کنه. یا شاید به مشکل برخورید یا سوتی بدید یا هر چی.
    اونموقت میخواین جوابشو چی بدید؟ میخاین دروغ بگید؟ میتونید دروغ بگید اما اولین لطمه ای که ادم دروغ گو میخوره اینه که فکر میکنه بقیه ام به اندازه ی اون میتونند دروغ گو باشند. بعدش تو رابطه هردوتون به هم شک دارید.
    یا اینکه میخاین راستشو بگید. زنی که بدونه اولین ادمی نیست که کنارتون میخابه از اینکه بهترین باشه براتون سرخورده میشه. دیگه نه دنبال اینه که از احساسش براتون سنگ تموم بذاره نه از چیزای دیگه.
    اگه بخاین زنتون با این قضیه کنار بیاد باید دنبال یه خانوم خیلی روشن فکر و بی اعتنا باشید که قطعا اعتقاداتش شامل حال خودشم میشه.
    یا اینکه بگردید دنبال یه زن خیلی پخمه و گیج که هیچ وقت نفهمه داستان چی بوده.
    ازین گذشته یه دخترم میتونه رابطه داشته باشه ولی مشخص نشه. دیگه خودتون که خبر دارید. یه مردم شاید از نظر فیزیکی مشخص نشه اما هر زنی میتونه تشخیص بده کی ناشیه کی خبره.
    مثل دیکتاتورا رفتار نکنید که دارند از مرد بودنشون سواستفاده میکنند. هیچ کس کاری بهتون نداره اما وجدان خودتونو در نظر بگیرید. خودتونو جای خانومتون بذارید. میتونید با این قضیه کنار بیاین که اونم کنار بیاد؟ یا اینکه دوست دارید خانومتون بهتون دروغ بگه یا مخفی کاری کنه؟

77. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

من خودم به شخصه هیچ وقت پسرایی رو که با هزار تا دختر رابطه دارن نگاهم نمیکنم چه برسه به همسری!ولی خب به قول بعضی دوستان دخترایی وجود دارن که خودشون با هزار نفر رابطه دارن و براشونم پاکی طرفشون مهم نیست.

صفحه 1 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد